درباره ما

شرکت سابین پلیمر اروند دانش بنیان- سهامی خاص- شماره ثبت 7778  با موضوع: انجام کلیه امور پیمانکاري از جمله طراحی، محاسبه، اجرا، نظارت، سرمایه گذاري و مشاوره پروژه هاي صنعتی صنایع شیمیایی پتروشیمی و پلیمري اعم تولید، مونتاژ، بسته بندي، خرید، فروش، ترخیص کالا، صادرات و واردات کلیه کالاهاي مجاز بازرگانی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت ، شرکت در مناقصات و مزایدات، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی، اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزي از کلیه بانکهاي دولتی و خصوصی و موسسات مالی و اعتباري داخلی و خارجی، اخذ و اعطاي نمایندگی از شرکتها و موسسات داخلی و خارجی، شرکت در نمایشگاههاي بین الملل تخصصی و غیرتخصصی داخل و خارج کشور، کلیه فعالیت هاي مرتبط با موضوع شرکت تاسیس گردید و با مشارکت فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی و نخبگان جوان صنعتی با هدف 1) تولید و بازرگانی محصولات دانش بنیان پلیمری؛ 2) ارائه خدمات مشاوره صنعتی در رفع گلوگاه‌های فرایندی محصولات نو ترکیب؛ در دی 1398 ثبت تأسیس وموفق به شروع به کار شد.  سپس در سال 1400 با هدف توسعه شرکت و رشد آن  ترکیب سهامدارن دچار تغییر گردید و اعضای هیئت  مدیره آن با تیم موسس شرکت متفاوت گردید.

  • کیفیت
  • دانش بینان
  • توسعه محور
  • خلاق
درباره ما

ماموریت و چشم انداز

با توجه به گستردگی‌های موجود در صنعت پلیمر، ما برآن هستیم با استفاده از تجارب و توانایی های خود در جهت برطرف‌سازی موانع موجود و ارتقاء سطح عملکردی در شرکت شما با ارائه راه‌کارها هوشمندانه و مشاوره حرفه‌ای در مراحل مختلف تامین، توسعه،تولید، بازاریابی،فروش و صادرات در توسعه هوشمندانه و پایدار شما سهیم باشیم.

  • توسعهبر اساس ساختار دانش بنیان
  • منابع انسانیهمکاران جوان
  • تولیدتجهیزات به روز و خط تولید کامل
  • همکاریدکنار شما برای بزرگتر شدن

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

باعث افتخار ماست که با ما تماس بگیرید، که در کنار هم به توسعه و پیشرفت برسیم.

تولید

ما با استفاده از تجهیزات و ماشین الات به روز از برندهای معتبر خارجی و تهیه مواد اولیه مناسب با تکیه بر دانش خود،  کیفیت محصولات خود را تضمین کرده ایم.

محصولات و توسعه

همکاران ما در واحد تحقیق و توسعه با ارتباط با تکسین های با تجربه این صنعت و شناخت مناسب از رفتار و خواص مواد و اطلاعات کامل از نیاز بازار دائما در حال توسعه محصولات جدید و بهینه سازی محصولات فعلی هستند.

شخصی سازی

با توجه به دانش بنیان بودن محصولاتمان با افتخار اعلام میکنیم که متناسب با نیاز مشتریان محصولات شرکت را تطبیق می‌دهیم.

همکاری

با توجه به شرایط صنعت پلیمری و در راستای  وظایف اخلاقی و حرفه ای خود، متعهد هستیم که با بهرهبرداری از پتانسیل موجود در شرکت در جهت پشتیبانی و همکاری در تولید محصولات شما و همچنین توسعه بازار در کنار شما بایستیم.